Flirt.com jest to portal randkowy bardzo podobny do stron takich jak eDarling czy Sympatia. Zarejestrowanych jest już ponad milion użytkowników i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Obsługa jest bardzo prosta a samo założenie konta jest całkowicie darmowe i zajmuje tylko kilka minut.  

Aby się zarejestrować wystarczy:

– wybrać czy jesteśmy mężczyzną czy kobietą

– podać wiek ( tylko dla pełnoletnich)

– wpisać miasto w którym jesteśmy

– podać adres email i hasło

– pobrać pocztę i kliknąć w link aktywacyjny lub przepisać kod z emaila od strony flirt.com

…i już, jesteśmy zarejestrowani. Teraz wystarczy się zalogować, uzupełnić swój profil i mamy dostęp do ogromnej bazy osób chętnych na spotkanie. Flirt.com to nie tylko zwykły portal randkowy, ale też pozwala wyszukiwać osoby chętne na spotkania erotyczne czyli seks randki.

Po utworzeniu konta użytkownik praktycznie natychmiast może rozpocząć przeglądanie profili innych osób w oparciu o podstawowe dane takie jak np. wiek i lokalizacja. Wszystko wyświetlane jest w sposób schludny i przejrzysty, a zdjęcia profilowe mają dosyć spore wymiary co ułatwia ich łatwe przeglądanie. Stosunek kobiet do mężczyzn jest tutaj dosyć wyrównany co oznacza, że szanse na związek są dosyć wysokie. Obecnie na polskim rynku flirt jest portalem randkowym, któremu najszybciej przybywają nowi użytkownicy.

Kliknij w poniższy link i zarejestruj się za darmo:

Natomiast jeśli nie wystarczają Wam podstawowe funkcje na stronie to możecie rozszerzyć swoje członkostwo o pakiet premium.

Po kliknięciu w przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ I WYKUP PAKIET PREMIUM” rejestrujemy się na stronie, uzupełniamy profil, a następnie na stronie głównej klikamy w przycisk „ZDOBĄDŹ WIĘCEJ” (foto obok).

A następnie wybieramy jeden z pakietów który nas zainteresował. Płatności dokonujemy poprzez podanie danych z karty bankomatowej VISA lub MasterCard.

Szczegółowy wykaz pakietów zamieszczamy poniżej.

Rozszerz swoje członkostwo o korzyści premium!

PAKIET CZATOHOLIKA (0,82zł. dzień)
– Top pozycja w komunikatorze
– Wyżej w wyszukiwarce
– Otrzymaj potwierdzenie przeczytania
– 5x więcej obejrzeń

 

LEPSZA OCHRONA (0,78zł. dzień)
– Szyfrowanie HTTPS
– Przeglądanie incognito
– Automatyczne usuwanie historii

 

RANDKI PREMIUM  (WSZYSTKO W CENIE) (1,14zł. dzień)
– W tym LEPSZA OCHRONA, PAKIET CZATOHOLIKA
– BONUS: Wyżej w wyszukiwarce, 5x więcej obejrzeń

Co mogę robić jako członek bezpłatny?
Członkostwo bezpłatne oferuje duże możliwości wyszukiwania i przeglądania profili. Można oglądać wiadomości w pokojach rozmów, oglądać strony z aktywnością, przyjaciółmi i zbieraniem danych oraz wysyłać figlarne tekściki i puszczać oczka do innych.

Czy witryna jest naprawdę bezpłatna dla kobiet?
Wszystkie panie mogą uzyskać w naszej witrynie bezpłatne członkostwo. Członkostwo bezpłatne daje podstawowy dostęp do witryny. Można odpowiadać i wysyłać wiadomości wszystkim mężczyznom. Aby uzyskać więcej opcji i móc kontaktować się z kobietami, trzeba wykupić pełne członkostwo.

Czym się różnią między sobą członkostwo bezpłatne i pełne?
Członkostwo bezpłatne pozwala zarejestrować profil, korzystać z kompleksowego wyszukiwania za darmo oraz oglądać wiadomości w publicznych pokojach rozmów.
Członkostwo pełne (subskrypcja) zapewnia dostęp do wszystkich aspektów witryny, w tym czatu, wysyłania wiadomości i wprowadzanych nowych funkcji. Członkowie pełni mogą wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości, oglądać wszystkie wyniki wyszukiwania, mieć dostęp do wszystkich zdjęć członków i oglądać je w pełnym wymiarze. Mogą także kontaktować się z popularnymi osobami oraz sprawdzać informacje w profilu jakiejkolwiek osoby.

Ile wiadomości mogę wysłać?
Mając pełne członkostwo, możesz wysłać dziennie nieograniczoną liczbę wiadomości do nieograniczonej liczby osób.

Członkostwo bezpłatne ma pewne ograniczenia w wysyłaniu wiadomości. Można wysłać do 5 wiadomości dziennie do różnych osób (z wyjątkiem popularnych), nie więcej niż 1 wiadomość do każdej.